Koklear �mplant Derne�i Forumlar�
Nisan 27, 2024, 06:08:49 ÖS *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriþ yapýn veya üye olun.

Kullanýcý adýnýzý, parolanýzý ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Merhaba

Ana Sayfa   Yardým Ara Takvim Giriþ Yap Kayýt  
Sayfa: [1]
  Yazdýr  
Gönderen Konu: raporlu ailelere gelir vergisi indirimi  (Okunma Sayýsý 2485 defa)
fatih
Er
*
Mesaj Sayýsý: 3

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 17, 2013, 05:40:20 ÖS »

Merhaba arkadaþlar.kýzým iþitme engelli raporunda %52 özür oraný mevcut.özürlü raporuna sahip bireylere ve ailelerine gsm ve gelir vergisi indirimi olduðu yönetmelikte yazýyor.ancak yeteri kadar açýk deðil.ben öðretmenim kýzýmýn raporu vasýtasýyla gelir vergisi indiriminden yararlanabilir miyim? Yararlanabiliyorsam yapacaðým iþ ve iþlemler nelerdir?bilgisi olan arkadaþlarýn yardýmlarýný bekliyorum.iyi günler.
RAMAZAN TAÞ (Kýzým Esila kullanýcý)
Er
*
Mesaj Sayýsý: 3

Üyelik Bilgileri E-Posta
« Yanýtla #1 : Eylül 26, 2013, 01:13:55 ÖS »

Baðlý olduðunuz Mal Müdürlüðüne vergi indiriminden faydalanmak istiyorum diye yazý yazacaksýnýz.Mal Müdürlüðü size bir form verecek ve devlet hastanesine rapor için gönderecek Devlet Hastanesinden almýþ olduðunuz raporu Mal Müdürlüðüne vereceksiniz daha sonraki iþlemleri onlar kendileri yapýyorlar.Bu süreç birkaç ay sürer çünkü ilgili raporu Ankaraya gönderiyorlar onay oradan geliyor.yüzde 52 özürlü raporu ile ikinci derece özürlüler için uygulanan vergi indiriminden faydalanýrsýnýz sanýrým bu maaþýnýza 20-25 lira artýþ getirir
Sayfa: [1]
  Yazdýr  

Gitmek istediðiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Toplu sms

MKPortal ©2003-2007 mkportal.it